Tel: 735 147 111 | Email: mn.snookerzone@gmail.com

Snooker.Zone - poznaj najlepsze szkoły snookera w Polsce!

Po prostu czysty snooker

Pierwsza Akademia Snooker.Zone powstała w 2016 roku. Od samego początku było to miejsce zupełnie wyjątkowe na snookerowej mapie Polski. Jako pierwsi postawiliśmy wyłącznie na sport: zapewniliśmy doskonałe warunki do gry, bez hałasu i alkoholu. Dziś funkcjonujemy w 2 miejscach, a także w ramach Polskiej Federacji Snookera Sportowego wspieramy 2 akademie partnerskie, które działają na naszym modelu i utrzymują wspólnie z nami najwyższy standard szkolenia snookera.

Kim jesteśmy?

Pierwsza akademia została stworzona przez Mateusza Nowaka - jedynego w Polsce trenera 2 klasy WPBSA i World Snooker Tour. Już w pierwszym roku istnienia nasi zawodnicy zaczęli odnosić sukcesy w zawodach krajowych i międzynarodowych. Obecnie funkcjonują 2 akademie - w Warszawie i Jastrzębiu k. Szydłowca. Akademię Snooker.Zone Warszawa nieprzerwanie prowadzi Mateusz Nowak, natomiast Snooker.Zone Jastrząb - Adrian Czapnik , certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera.

Naszą misją jest wychowywanie przyszłych mistrzów. W tym celu pracujemy na bardzo wysokich standardach w przygotowaniu technicznym i treningowym zawodników. Skuteczność naszych metod jest od lat jednoznacznie potwierdzana przez wyniki i absolutną dominację naszych wychowanków w zawodach juniorskich w Polsce.

Nasi trenerzy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mateusz Nowak

Head Coach

Certyfikowany trener World Snooker 2 klasy, Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera, Assistant Head of Coaching Europejskiej Federacji Snookera. Akredytowany trener SQ. Trener kadry narodowej juniorów i kobiet. Odbywał praktyki i współpracował z najlepszymi trenerami snookera na świecie. 

125540841_3384277694954404_4822914258121287605_n

Adrian Czapnik

Qualified EBSA COACH

Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera. Trener prowadzący w Akademii Snooker.Zone Jastrząb. Jako trener pracuje od 2017 roku, w 2021 ukończył z powodzeniem kurs EBSA, którym potwierdził wcześniej nabytą wiedzę i umiejętności. Prezes Zarządu Polskiej Federacji Snookera Sportowego.

85156152_2663742030341311_5298530093117734912_n

Bartek Utkowski

QUalified EBSA Coach

Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera i trener World Snooker 1 klasy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach. Od wielu lat jest Reprezentantem Polski w snookerze. Kurs trenerski ukończył jeszcze w wieku juniorskim w 2017 roku. Odbywał staże m.in. jako asystent trenera kadry narodowej kobiet.

Akademia Snooker.Zone Warszawa

Warszawska Akademia wyposażona jest w 4 turniejowe stoły do snookera. Wszystkie stoły są wyposażone w steel blocki, profesjonalne sukno oraz doskonałej jakości oświetlenie. Akademia organizuje treningi grupowe, indywidualne oraz udostępnia stoły do samodzielnych treningów na zasadzie klubu członkowskiego. Społeczność Akademii jest największą tego typu grupą w Polsce. Grono uczniów, zawodniczek, zawodników i trenerów liczy blisko 70 osób i stale się powiększa

Akademia Snooker.Zone Jastrząb

Akademia w Jastrzębiu koło Szydłowca opiera swoją działalność na 1 turniejowym stole do snookera. Warunki do treningu i gry należą do najlepszych w Polsce. Akademia organizuje treningi indywidualne i grupowe oraz daje możliwość samodzielnych treningów zawodnikom. Podobnie jak akademia warszawska, Snooker.Zone Jastrząb współtworzy Polską Federację Snookera Sportowego.