Tel: 735 147 111 | Email: mn.snookerzone@gmail.com

Co nas wyróżnia?

Akademie Snooker.Zone stanowią zupełnie nową jakość w nauce snookera w Polsce. Jako pierwsi postawiliśmy w pierwszej kolejności na rozwój kompetencji naszych trenerów. Szeroki zakres przebytych kursów, praktyk, szkoleń i współpracy z najlepszymi trenerami snookera na świecie stanowią o merytorycznej sile naszych trenerów.

Akademie Snooker.Zone w Warszawie i Jastrzębiu, wraz z Towarzystwem Sportowym Lutnia w Konstantynowie Łódzkim oraz Lubelską Akademią Sportu, powołały do życia Polską Federację Snookera Sportowego – instytucję, której pierwszym i najważniejszym celem jest dbanie o najwyższy standard szkolenia, zgodny z wytycznymi najlepszych ośrodków certyfikujących. 

Dlaczego to takie ważne? Od samego początku nauki gry w snookera, fundamentalne jest budowanie prawidłowych nawyków i dobrych podstaw technicznych. Złe nawyki bardzo często skutecznie uniemożliwiają wejście zawodnika na wysoki poziom sportowy, a niejednokrotnie prowadzą do odejścia ze sportu z powodu frustracji. W Snooker.Zone dbamy o to, żeby nawet najmłodsi zawodnicy, których zadaniem jest głównie zabawa przy stole, kształtowali prawidłową technikę gry i dobre nawyki. 

SKUTECZNOŚĆ NASZYCH METOD POTWIERDZAJĄ WYNIKI SPORTOWE!

fundamenty pracy z zawodnikami

Wiedza i  wieloletnie doświadczenie naszych trenerów, supervising oraz stała współpraca w ramach PFSS, pozwalają nam doskonalić metodykę na każdym kroku. Z roku na rok jesteśmy efektywniejsi, a nasi zawodnicy dążą do coraz wyższych celów!

Analiza techniki i gry na każdym poziomie umiejętności jest podstawową drogą rozwoju naszych zawodników. Uczymy nie tylko jak grać prawidłowo, ale również jak interpretować swoje błędy i jak dążyć do tego, by robić ich jak najmniej.

Planowanie startów, indywidualne plany treningowe i stała współpraca z psychologami sportu pozwalają na skuteczne pozyskiwanie informacji zwrotnej i podnoszenie efektywności treningu. Dbamy o to, aby każdy wiedział do czego dąży!