Tel: 735 147 111 | Email: snooker@snooker.zone

Sztab Szkoleniowy

Akademia Snooker.Zone nawiązuje do najwyższych światowych standardów w dziedzinie szkolenia snookera. Dzięki takiemu podejściu zapewniamy najwyższy poziom przygotowania merytorycznego sztabu szkoleniowego do pracy z zawodnikami na każdym poziomie zaawansowania. Nasi trenerzy pracują według standardów największych federacji snookerowych, dzięki czemu jako jedyna szkoła snookera w Polsce stale podnosimy poziom umiejętności naszych zawodników.

Nasi trenerzy:

20160813-snooker_zone-0029

Mateusz Nowak – Koordynator szkolenia Akademii Snooker.Zone, Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera (EBSA) oraz certyfikowany trener 2 klasy Światowej Profesjonalnej Federacji Snookera (WPBSA). Assistant Head of Coaching Europejskiej Federacji Snookera. Członek komisji ds. szkolenia EBSA. Jako jeden z 3 trenerów w Europie posiada uprawnienia do szkolenia i egzaminowania trenerów EBSA. Trener koordynator kadr narodowych w snookerze. Szef szkolenia Polskiego Związku Snookera i Bilarda Angielskiego. Absolwent wielu kursów z zakresu metodyki nauczania w sporcie, psychologii sportu i coachingu. Jego warsztat trenerski jest doceniany w całej Europie i uważany za jeden z najefektywniejszych we współczesnym snookerze.

20160813-snooker_zone-0034

Karol Lelek – Trener Snooker.Zone. Certyfikowany trener Europejskiej Federacji Snookera (EBSA). Reprezentant Polski w Snookerze. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Mistrz Polski U17 z 2015 roku. 9 zawodnik Mistrzostw Świata U21 z 2016 roku. Trener – Asystent Polskiej Kadry Kobiet. Jego bogate – mimo młodego wieku – doświadczenie zawodnicze gwarantuje wysoki poziom przygotowania merytorycznego do prowadzenia treningów snookera.

 

Trenerzy Akademii Snooker.Zone prowadzą zarówno zajęcia grupowe jak i indywidualne na każdym poziomie  w każdym aspekcie gry. Aby skorzystać z ich pomocy, zapraszamy do kontaktu z Akademią.

 

 

Portale Społecznościowe