Tel: 735 147 111 | Email: snooker@snooker.zone

Szkoła Snookera

Akademia Snooker.Zone zaprasza do udziału w grupowych zajęciach snookera prowadzonych przez certyfikowanych trenerów dzieci od 5 roku życia, młodzież i dorosłych. Jest to jedyna w Polsce szkoła snookera prowadzona przez certyfikowanego trenera World Snooker

Snooker jest dyscypliną bilardową o rozbudowanej taktyce i wymagającej technice.  Treningi snookera poprawiają koncentrację i umiejętność skupienia uwagi, a także wyciszają, ćwiczą cierpliwość i wytrzymałość.

20160813-snooker_zone-0052

Zajęcia odbywają się w małych grupach (4-8 osobowych), raz w tygodniu – w poniedziałki  o  godzinie 18:00 lub w środy o godzinie 18:00. Poziom zajęć dostosowywany jest do poziomu uczestników.

W ramach miesięcznego abonamentu uczestnicy otrzymują możliwość skorzystania z 4 treningów w miesiącu. Dodatkowo raz w miesiącu dla uczestników zajęć grupowych istnieje możliwość indywidualnej, godzinnej konsultacji z trenerem. Każdy uczestnik otrzymuje także personalizowane zalecenia treningowe, dostosowane do swojego poziomu gry, będące podstawą efektywnego treningu indywidualnego.

Na zajęciach można podnieść swoje umiejętności techniczne na każdym poziomie zaawansowania, poznać nowe ćwiczenia i nauczyć się korzystać z najefektywniejszych schematów treningowych, które pozwalają na stałe i efektywne podnoszenie swoich umiejętności.

Koszt zajęć od 179 zł/miesiąc.

W koszt zajęć dla dorosłych i młodzieży wchodzą:

  • zajęcia 90 minut 4 razy w miesiącu, w poniedziałki o godzinie 18:00 lub w środy o godzinie 18:00
  • indywidualny plan treningowy
  • udział w wewnętrznej lidze dla uczestników szkółek
  • zniżki na abonamenty i treningi w Akademii